fbpx

Каталог

Правила повернення

Ваша задоволеність – наш пріоритет, і ми прагнемо зробити покупки в нашому інтернет-магазині як найприємнішими для вас. Однак іноді можуть виникнути ситуації, коли ви прагнете повернути або обміняти придбаний товар. Щоб уникнути непорозумінь і зробити процес повернення найзручнішим, ми встановлюємо наступні правила повернення:

1.Термін повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту його отримання. Цей термін надається вам для перевірки товару та вирішення, чи він відповідає вашим очікуванням.

2.Стан товару

Товар повинен бути повністю новим і в ідеальному стані, з усіма заводськими бірками і упаковкою. Будь ласка, зберігайте упаковку до повернення товару.

3.Запит на повернення

Для оформлення повернення, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки, написавши на електронну пошту lampochkaifif@gmail.com або зателефонуйте за номерами: +38 (067) 344-86-45, +38 (099) 344-86-45 або +38 (073) 344-86-45. Ми надамо вам всю необхідну інформацію та інструкції щодо подальших дій.

4.Вартість повернення

Вартість повернення товару зазвичай покривається покупцем. Однак у випадках, коли товар був пошкоджений під час доставки або має заводський дефект, ми покриваємо витрати на повернення.

5.Товари, забрані з Нової пошти

Зверніть увагу, що товари, які були забрані з Нової пошти і підтверджені вами як отримані в належному стані, не підлягають поверненню. Ми рекомендуємо здійснювати уважну перевірку товару при отриманні та забиранні з Нової пошти, щоб упевнитися, що він відповідає вашим очікуванням та немає видимих дефектів.

Ми завжди готові відповісти на ваші питання та намагаємось зробити процес повернення простим та безпечним для вас. Дякуємо за вашу довіру та вибір наших товарів.

З найкращими побажаннями, команда Lampochka!