fbpx

Каталог

Гарантії

Гарантія

Наш інтернет-магазин “Лампочка” прагне надати вам найвищу якість продукції та надійне обслуговування. Ми розуміємо, що важливо мати гарантію на придбані товари, тому ми надаємо чіткі умови гарантії на весь асортимент, що ми пропонуємо.

Термін гарантії

Кожен товар, придбаний у нашому магазині, супроводжується гарантійним терміном, вказаним на сторінці кожного товару. Ми пропонуємо різні терміни гарантії в залежності від виробника та конкретного товару. Будь ласка, зверніть увагу на гарантійні умови, щоб бути впевненими у термінах та умовах гарантії на придбаний вами товар.

Умови гарантії

Гарантія нашого магазину діє згідно з умовами, встановленими виробником кожного товару. Ми дотримуємося політики виробників та забезпечуємо гарантійне обслуговування відповідно до їх вимог. Для отримання гарантійного обслуговування, будь ласка, зберігайте чек або інший документ, підтверджуючий придбання товару, а також гарантійний талон (якщо такий є), які будуть потрібні при зверненні до сервісного центру.

Повернення та ремонт

Якщо у вас виникла потреба повернути або відремонтувати товар під час гарантійного терміну, будь ласка, зверніться до нашої служби підтримки. Ми надамо вам вичерпну інформацію щодо процедури повернення або ремонту, а також допоможемо в організації цих процесів.

Претензії та обслуговування

Якщо ви маєте будь-які претензії щодо якості або дефектів товару, будь ласка, негайно повідомте про це нашу службу підтримки. Ми візьмемо вашу проблему на увагу і докладемо всіх зусиль для її вирішення. У разі необхідності ми забезпечимо процедуру повернення або заміни товару відповідно до політики повернень, встановленої нашим магазином.

Зверніть увагу, що гарантія не поширюється на пошкодження або зношування, спричинені неправильним використанням, недбалістю або недотриманням інструкцій з експлуатації. Ми рекомендуємо ретельно ознайомитися з інструкціями та правилами використання товару перед його використанням.

Наша мета – забезпечити ваше задоволення від покупки та впевненість у якості продукції, яку ви придбали в нашому магазині. Ми прагнемо створити довготривалі взаємовідносини з нашими клієнтами, тому ваше задоволення є для нас найважливішим.

Якщо у вас є будь-які питання щодо гарантії або потрібна додаткова інформація, будь ласка, зв’яжіться з нашою службою підтримки за контактними даними, вказаними на нашому веб-сайті.

Дякуємо, що обрали Лампочку. Ми гарантуємо якість, надійність та відмінне обслуговування кожного клієнта.